کمانداران برتر رقابتهای تیراندازی با کمان جام شهدای هفت تیر مشخص شدند + تصاویر

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی با کمان استان مازندران با پایان رقابتهای تیراندازی با کمان گرامیداشت شهدای هفت تیر، کمانداران برتر این رقابتها مشخص شدند.

مسابقات تیراندازی با کمان آزاد خارج از سالن گرامیداشت شهدای هفت تیر با شرکت کماندارانی از شهرهای مازندران و استانهای گلستان و گیلان در مجموعه ورزشی داراب ساری برگزار که نفرات برتر این رقابتها مشخص شد.

در این دوره از مسابقات که در مسافت ۳۰ متر برگزار شد کمانداران آقا و خانم در رشته کامپوند و ریکرو به مصاف هم رفتند که بعد از یک روز رقابت جذاب نفرات برتر بخشهای مختلف مشخص شدند.
در بخش بانوان رشته ریکرو رویا رحیمی از قائمشهر قهرمان شد و مروارید صفدری از گیلان و فاطمه جعفری از قائمشهر مدالهای نقره و برنز را کسب کردند.
در ریکرو آقایان بعد از پایان رقابتی نزدیک مهدی اسدی از قائمشهر با غلبه بر همشهری خود پیمان بابایی صاحب گردن آویز طلا شد و محمدرضا اسلامی از گلستان مقام سوم را بدست آورد.
در بخش آقایان رشته کامپوند آرمان روشنگر از قائمشهر مدال طلای این مسابقات را کسب کرد و حسین واحد از خرم آباد تنکابن و عارف مظفری از قائمشهر جایگاه دوم و سوم این رقابتها را بدست آوردند.

 

عکس ها : کیوان جعفری

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *