بازدید اعضای هیات تیراندازی با کمان مازندران از اردوی آماده سازی تیم ملی در نوشهر

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی با کمان استان مازندران صبح امروز غزانی نائب رئیس و همایی مسئول کمیته بانوان هیات استان با همراهی کیا رئیس و خداکرمی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان نوشهر در محل اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان حضور یافته و از تمرینات کمانداران و حاضرین در اردو بازدید کردند.
در این بازدید که پارک سرمربی تیم ملی و خیرالله زاده و شعبانی مربیان تیم ملی حضور داشتند روند آماده سازی تیم ملی و شرایط اردو پیگیری شد.
غزانی در این بازدید در جمع اعضای تیم ملی با ارزشمند خواندن برگزاری این اردو در مازندران آن را حائز اهمیت دانست و بیان کرد: استان مازندران باتوجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی همچنین روحیه مثبت مسئولین در امر ورزشکار پروری همیشه توانسته میزبانی خوب و موفق در چنین مواردی باشد.
وی افزود: حضور خانم خیرالله زاده به عنوان مربی موفق مازندرانی تیم ملی و عضویت مجید قیدی کماندار شایسته مازندرانی در تیم ملی، باعث مباهات و دلگرمی تیراندازی با کمان استان است.

شهرام کیا رئیس اداره ورزش و جوانان نوشهر اظهار داشت: حضور چنین اردوهایی سبب رونق رشته های ورزشی در سطح شهرستان و اقبال مسئولین در رفع مشکلات و موانع در راستای توسعه و عمومیت بخشی آنها خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد با مدد به برگزاری این اردو موجبان رونق تیراندازی با کمان در نوشهر می شود.

در پایان این بازدید تیم بازدید کننده هیات تیراندازی با کمان استان با تقدیم هدیه ای به رسم یادبود از زحمات خیرالله زاده مربی تیم ملی قدردانی نمود.
لازم به ذکر است اردوی تیم ملی با هماهنگی فدراسیون تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران و تلاش و حمایت اداره کل بنادر و دریانوردی و هیات تیراندازی با کمان مازندران و شهرستان نوشهر با حضور حدود ۴۰ کماندار زیر نظر پارک سرمربی کره ای تیم ملی ،بهزاد پاکزاد،شعبانی و خیرالله زاده از تاریخ ۳۰ خرداد آغاز شده وتا ۲۰ تیرماه ادامه خواهد داشت که در این اردو مجید قیدی در رشته کامپوند،امیرمحمد قربانزاده در کامپوند رده سنی نوجوانان و پیمان بابایی در رشته ریکرو به عنوان ورزشکار و راحله زاده به عنوان مربی حضور دارند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *